Úrazové pojištění

Úrazové pojištění pro sportovce

Sportovce rozdělují do pojistných kategorií jednotlivé pojišťovny, které nabízí své pojistné produkty úrazového pojištění, rozdílným způsobem.

Úrazové pojištění se liší nejen v hodnocení rizikovosti jednotlivých druhů sportu, kterou posuzuje každá pojišťovna podle vlastní metodiky a kategorizaci úrovně sportovce, tedy, zda provozuje sport rekreačně, na různých úrovních soutěží, až po reprezentační úroveň, ale také rozsahem pojistného krytí i cenou.

Úrazové pojištění pro sportovce

Sportovec, který se chce pojistit a využít při tom všech možností, které mu úrazové pojištění nabízí, stojí před nelehkým úkolem, je samozřejmě možné zajít do nejbližší pojišťovny, kde mu pojistku rádi sjednají. Nabídnou mu však jen úrazové pojištění své pojišťovny, které nemusí být tím, které kryje nejširší záběr rizik, která právě náš sportovec mít kryta potřebuje. Může samozřejmě obejít všechny pojišťovny, které úrazové pojištění poskytují, věnovat tomu několik dní není ostatně v porovnání s riziky, která dokáže úrazové pojištění krýt, až tak velká časová investice. Pak už zbývá jen prostudovat pečlivě pojistné podmínky jednotlivých nabízených pojistek a sportovec může spokojeně uzavřít pojištění, které je pro něj nejlepší. Anebo si může ušetřit celou tuto námahu a nechat za sebe pracovat finančního poradce, který má přehled o podmínkách, které jednotlivé pojišťovny v úrazovém pojištění pro sportovce nabízí.

Pokud nechcete při výběru úrazového pojištění ponechat nic náhodě a ušetřit svůj čas a úsilí, nechte výběr na odborníkovi.

Kontaktní údaje
Úrazové pojištění
Obsah stránek
Tématické stránky

Úrazové pojištění pro sportovce.


Úrazové pojištění