Úrazové pojištění

Úrazové pojištění srovnání

Jak se pustit do srovnání životního pojištění tak, aby bylo komfortní, rychlé a přineslo kvalitní výsledky?

Úrazové pojištění je druh pojistky, která nabízí mnoho možností, jak pojistku nastavit, nabízí se velké množství možných připojištění a navíc jednotlivé pojišťovny nabízí úrazové pojištění za mírně odlišných podmínek. Jako ideální varianta se tedy pro výběr skutečně nejvýhodnější varianty životního pojištění, které pokryje vámi požadovaná rizika a bude nastavena na míru vašich potřeb, nabízí možnost využít služeb odborníka.

Jako nejvýhodnější se podle dlouhodobých zkušeností jeví možnost využití služeb finančního poradce, který vybírá z kompletní nabídky pojistek úrazového pojištění nabízených jednotlivými pojišťovnami, narozdíl od poradce pojišťovny, který nabízí pouze pojistky své pojišťovny. Pokud nechcete při výběru úrazového pojištění ponechat nic náhodě, volejte finančního poradce na telefonní číslo +420 607 818 462, nebo pište na adresu financni-poradce-plzen@seznam.cz.

Konzultace finančního poradce při výběru úrazového pojištění je nezávazná a bezplatná.

Kontaktní údaje
Finanční poradce
Petr Boubel
Telefon: +420 607 818 462
e-mail: financni-poradce-plzen@seznam.cz
Obsah stránek
Tématické stránky
Úrazové pojištění dítěte je možno sjednat samostatně nebo jako součást pojistky jednoho z rodičů.
Finanční poradce
Úrazové pojištění srovnání
Při srovnání úrazového pojištění má finanční poradce výhodu svých zkušeností s tímto finančním produktem a díky jimž je schopem posoudit i faktory, které kalkulačka zohlednit nedokáže.

Úrazové pojištění